Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... cum obtinem informatiile?
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

cum obtinem informatiile?

Cum se pot obtine informatii despre pensia cuiva (copie de pe cupon,alte acte) ? Multumesc.
Nu sinteti clar. Daca nu sinteti o institutie publica indreptatita sa ceara cuponul sau copia, nici o sansa. Mai mult, fara voia persoanei e putin ilegal.