avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1055 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... alocatia complementara pt.familia monoparientala
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

alocatia complementara pt.familia monoparientala

unde trebuie sa merg pt. a beneficia si fetita mea la drepturile ce sunt pt. alocatia complementara? Stiu ca legea a fost data in 2008 1 noe. dar fetita nu a stat la mine pana acum,eu nu am venit si doresc sa incep demersurile pt/ acest surplus de bani

Alte discuții în legătură

Indemnizatie mame studente anckutzy anckutzy buna ziua,sunt mama a unei fetite de 1 an si 4 luni.am revenit in tara in luna iulie si am inceput facultatea la zi in luna octombrie.Pot beneficia de acea ... (vezi toată discuția)
Alocatie theosia theosia la inceputul lui 2006 sotul meu a plecat in italia. in noi 2006 eu am nascut o fetita , dar nu stiam ca sotul meu nu vrea sa mai vina in tara . in anul 2008 am ... (vezi toată discuția)
Solicitare in instanta RalucaBokor RalucaBokor Buna ziua, Va rog daca ma poate ajuta cineva cu o informatie. Locuiesc cu fetita mea ( 1 an) la parintii mei de cateva luni deoarece nu ma mai inteleleg cu ... (vezi toată discuția)