Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ACTE ADITIONALE LA CMI DE LA 01.05.2011
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ACTE ADITIONALE LA CMI DE LA 01.05.2011

Buna ziua

Mă poate ajuta cineva cu câteva idei in stabilirea obiectivelor de performante si criteriile de evaluare pt fiecare angajat in parte.Se pare că sunt impuse obligatoriu de la 01,05,2011.
Mulţumesc!
Criterii de evaluare a performantelor profesionale individuale gasiti aici
[ link extern ]

Aceste criterii le puteti adapta la angajatorul dvs.
Multumesc mult de tot pt ajutor!