avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 963 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ACTE ADITIONALE LA CMI DE LA 01.05.2011
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ACTE ADITIONALE LA CMI DE LA 01.05.2011

Buna ziua

Mă poate ajuta cineva cu câteva idei in stabilirea obiectivelor de performante si criteriile de evaluare pt fiecare angajat in parte.Se pare că sunt impuse obligatoriu de la 01,05,2011.
Mulţumesc!
Cel mai recent răspuns: adina_75 , utilizator 17:47, 11 Mai 2011
Criterii de evaluare a performantelor profesionale individuale gasiti aici
[ link extern ]

Aceste criterii le puteti adapta la angajatorul dvs.
Multumesc mult de tot pt ajutor!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Evaluare asistent personal rodicaneagu rodicaneagu Considerati ca este necesara evaluarea anuala/periodica a asistentilor personali angajati de primarie? (vezi toată discuția)
Criterii de evaluare a activitatii profesionale ludeea ludeea Buna ziua Stie cineva daca au aparut norme de aplicare referitoare la criteriile de evaluare a activitatii profesionale ? Am gasit pe internet Criteriul din ... (vezi toată discuția)
Obiective de performanta si criterii de evaluare dumi32 dumi32 Am o intrbare obietivele precum si criteriile de evaluare trebuiesc facute pentru fiecare salariat in parte sau doar pentru functii de executie pe studii medii ... (vezi toată discuția)