Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii declaratii la fisc
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

declaratii la fisc

am o mare nelamurire si nush cum sa ii dau de cap .....am infiintat firma de curand, am facut azi contractele de munca am mers la itm am dus revisalul totul in regula...mai trebuie sa merg la fisc pentru vreo declaratie sau cum se procedeaza?...va rog din suflet lamuriti-ma si pe mine
Trebuie sa mergeti la anaf si sa declarati vectorul fiscal, care va permite sa depuneti declaratiile acolo.