avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1488 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate speta contencios administrativ (referat)
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

speta contencios administrativ (referat)

Buna ziua!Am nevoie de ajutorul dvs. Am joi un examen si ca o conditie de intrare trebuie sa fac un referat de maxim 5 pagini in care sa tratez o speta din contencios administrativ. ea trebuie sa contina toate elementele si anume:
- enuntul,
-probleme,
-reclamant/parat - aparare motivata,
- instanta - sentinta motivata.

Ma poate ajuta cineva, va rog?
Cel mai recent răspuns: D33a87 , utilizator 08:40, 17 Mai 2011
noi acordam sfaturi juridice, persoanelor care chiar au nevoie de un sfat avocatzesc nu raspundem studentilor care invatza de pe net.
nu invat de pe net. invat la facultate, dar nu prea stiu sa fac spete si am nevoie de ajutor.
Multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Student anul i smart_demon smart_demon sunt si eu un student la drept la cantemir(Universitatea Crestina \"Dimitrie Cantemir\")... si nu m-am decis in privinta viitorului meu ....... in care parte ... (vezi toată discuția)
Pensie alimentara ivanov teodora ivanov teodora Buna ziua, as dori daca se poate sa primesc un sfat. Am fost casatorita azi am terminat divortul. Din mariaj avem impreuna un copil in varsta 20 ani care acum ... (vezi toată discuția)
Vreau sa dau la drep sfat!!! va rog!!! avocatelu avocatelu Cam cate ore trebuie sa invete pe zi un student la facultatea de drept?:D (vezi toată discuția)