Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate speta contencios administrativ (referat)
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

speta contencios administrativ (referat)

Buna ziua!Am nevoie de ajutorul dvs. Am joi un examen si ca o conditie de intrare trebuie sa fac un referat de maxim 5 pagini in care sa tratez o speta din contencios administrativ. ea trebuie sa contina toate elementele si anume:
- enuntul,
-probleme,
-reclamant/parat - aparare motivata,
- instanta - sentinta motivata.

Ma poate ajuta cineva, va rog?
noi acordam sfaturi juridice, persoanelor care chiar au nevoie de un sfat avocatzesc nu raspundem studentilor care invatza de pe net.
nu invat de pe net. invat la facultate, dar nu prea stiu sa fac spete si am nevoie de ajutor.
Multumesc!