Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii contributie sanatate
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

contributie sanatate

activez in asigurari din 2005 pana in prezent extraprofesional cu contract de colaborare, nu sunt PFA, sau alta forma de persoana juridica.. trebuie sa platesc la sanatate in afara de cei 16% impozit daca eu sunt deja platitor din salariul de la primul job?
multumesc!
La toate veniturile realizate se plăteşte contribuţie la sănătate.