Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... fise post
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

fise post

am si eu nevoie urgenta de fise post pentru administrator societate si pentru legator manual,,,,,,daca ma puteti ajuta va rog sa imi trimiteti la adresa de mail dragan_elena_madalina@yahoo.com....va multumesc foarte mult...va pup
fisa post administrator societate comerciala
[ link extern ]

Fisa postului pentru Legator
[ link extern ]