Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... leasing operational sau financiar
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

leasing operational sau financiar

un PFA poate face un leasing financiar sau operational si in ce conditii(nou infiintat sau mai vechi)?
PFA poate face leasing financiar sau operational.
de fapt intrebarea este daca poate face leasing operational sau financiar un PFA,
nou infiintat

Ar trebui sa va interesati la firmele cu care trebuie sa incheiati asemenea operatiuni.