Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Unde se depune Bilantul Anual?!
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Unde se depune Bilantul Anual?!

Buna ziua,

Din cate am auzit la unii din colaboratorii mei, Bilantul pentru anul 2010 se depune pana pe 30 mai, dar nu la Registrul Comertului ci la ANAF?
Firma e inregistrata in Loc. Roman Jud Neamt si depuneam Bilantul anual la Reg. Com din Piatra Neamt, acum din cate am inteles se depune la ANAF din Loc. Roman unde depun si declaratiile lunare?!
Stie cineva daca au survenit modificari cu privire la acest aspect?
Doar la ANAFUL de care apartineti.