avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1051 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Suspendare activitate societate comerciala SRL
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Suspendare activitate societate comerciala SRL

Am un SRL pe care vreau sa-l suspend.Nu mai am nici un salariat dar in REVISAL apar ca sunt inca activi. Cum pot sa scot salariatii din actele revisalului.
Cel mai recent răspuns: szani , utilizator 13:10, 19 Mai 2011
daca le-ati desfacut contractele nu aveti nici o problema,puteti suspenda activitatea
Trebuie sa mergeti la ITM si sa clarificati situatia din Revisal,
sa aveti la Dvs. actele de desfacere a contractului individual de munca

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concediu fara plata in revisal carmen fortiu carmen fortiu Lucrez pe un program winsal prin care introduc salariatii in revisal , si generez fisierul cu extensia rvs prin Revisalul de la itm cu registru non revisal . ... (vezi toată discuția)
Lncetare contract cosmin20141 cosmin20141 Buna ziua, Doresc sa stiu daca am fost la o firma, unde dupa cateva interviuri mi-au spus ca ma aleg pe mine din multi candidati, am facut o cerere de mana ... (vezi toată discuția)
Art 55 b vladuro vladuro Buna Seara.Am si eu o mica problema va rog din suflet sa-mi raspundeti,maine la ora 07:00 trebuie sa iau decizia.Lucrez de 2 ani de zile la o firma si m-am ... (vezi toată discuția)