Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Suspendare activitate societate comerciala SRL
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Suspendare activitate societate comerciala SRL

Am un SRL pe care vreau sa-l suspend.Nu mai am nici un salariat dar in REVISAL apar ca sunt inca activi. Cum pot sa scot salariatii din actele revisalului.
daca le-ati desfacut contractele nu aveti nici o problema,puteti suspenda activitatea
Trebuie sa mergeti la ITM si sa clarificati situatia din Revisal,
sa aveti la Dvs. actele de desfacere a contractului individual de munca