Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale cum pot sa aflu
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

cum pot sa aflu

cum pot sa aflu numele administratorului unei societatii?
Platiti si accesati ORConline, ori solicitati contra unei taxe la Registrul Comertului.
1.Sunati la ORCT si va spun ei, nu e obligatoriu certificatul, eu asa fac.
2. cautati pe GOOGLE -SC XXX SRL monitorul oficial si gasiti toate datele firmei PUBLICATE conform legii deci nu mai sunt CONFIDENTIALE deloc.
doradragan, utilizator