Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... asigurare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

asigurare

cat este asigurarea obligatorie la un apartament cu 3 camere si 60 mp?
20 EURO pentru suma asigurata de 20.000 EURO
pentru un ap. de 60 mp,sunt firme de asigurari ce incheie asigurari facultative,incluzand pe cea obligatorie,ce nu costa mai mult de 110ron pe an si valoarea asigurata este de 30 000 euro,asa ca nu are rost sa platiti 20euro pt prea putine riscuri,eu am incheiat la generali asigurari si este foarte convenabil.incercati si d-voastra.succes