Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Un site cum trebuie trebuie sa fie inregistrat in ...
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Un site cum trebuie trebuie sa fie inregistrat in contabilitate

Un site cum trebuie sa fie inregistrat in contabilitate???Ca mijloc fix sau pe cheltuieli???
Ca imobilizari necorporale in contul 208 si cu amortizarea prevazuta pentru durata de utilizare.