Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale ciupercarie
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

ciupercarie

ce conditii trebuie indeplinite pt infiintarea unei ciupercarii

=D>
Va infiintati o firma cu obiect de activitate principal, cultivarea ciupercilor,codul caen 0113, si secundar procesare 1039 - Prelucrarea si conservarea fructelor si legumelor n.c.a.
4631 - Comert cu ridicata al fructelor si legumelor
4729 - Comert cu amanuntul al altor produse alimentare, in magazine specializate