Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... constructii
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

constructii

mi s-a expirat certificatul de urbanism pentru construirea unei case! am toate actele, dar nu am obtinut autorizatia de constructie! CE URMEAZA SA FAC????:(:(
Luati altul. Cititi pe verso ca scrie acolo
faceti toate demersurile pt a obtine un nou certificat de urbanism.