Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... constructii
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

constructii

ce demersuri se fac atunci cand iti expira certificatul de urbanism -pentru constructia unei locuinte-???? am toate documentele facute, dar nu am obtinut autorizatia de constructie!!! intre timp a expirat si certificatul de urbanism! ce trebuie sa fac acum?????
Pe verso la documentul expirat scrie. O luati de la capat din pacate.