Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Finalizare constructie
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Finalizare constructie

Am o casa in constructie pe care am finalizat-o.Ce trebuie facut pentru a o inregistra si plati impozitul aferent.
Chemati primaria si faceti proces verbal de finalizare a lucrarilor si impreuna cu autorizatia de constructie o inregistrati la fisc.