avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1011 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... concediu de odihna
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

concediu de odihna

am revenit din concediu de maternitate in 28.01.2011 si asi dori sa stiu daca am dreptul la concediu de odihna , eu imi doresc sa il iau in iulie 2011 , am dreptul la tot concediul de odihna .

Alte discuții în legătură

Calcul zile concediu odihna ion_raluca ion_raluca Lucrez in sectorul bugetar, la 01.04.2016 o sa intru in concediu de maternitate. Inainte de acest concediu de maternitate as vrea sa-mi iau si concediul de ... (vezi toată discuția)
Bună ziua. urmează să intru in concediu de odihnă iar apoi ... diana23ingrid diana23ingrid Bună ziua. Urmează să intru in concediu de odihnă iar apoi aș vrea să intru in cm apoi prenetal. Câte zile de concediu am pe anul 2021? 1,75 * nr de ... (vezi toată discuția)
Revenire din concediul de maternitate andreea27 andreea27 As dori sa stiu la cat timp dupa revenirea din concediul de maternitate se poate cere concediul de odihna. Mentionez faptul ca, in aprilie 2015 se sfarsesc ... (vezi toată discuția)