Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Legislatia despre cauciucurile de iarna in 2011
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Legislatia despre cauciucurile de iarna in 2011

buna ziua! modificarile codului rutier de anul trecut privitoare la cauciucurile de iarna prevad posibilitatea folosirii cauciucurilor all season?
DANIX1969, utilizator
dada, prevad folosirea cauciucurilor all season
flaviu09, utilizator
Daca tineti la siguranta dumneavoastra si a familiei dumneavoastra luati-va doua seturi de cauciucuri. Unul de iarna si unul de vara.