Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... EVALUAREA PERFORMANTELOR INDIVIDUALE
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

EVALUAREA PERFORMANTELOR INDIVIDUALE

Buna ziua,
va rog sa ma ajutati si sa-mi spuneti in ce ordine trebuie facuta aceasta evaluare. 1.Completez prima data acea FISA DE EVALUARE INDIVIDUALA, o notez etc....acest lucru pentru salariatii angajati dupa data de 01/05/2011? Are cineva niste modele de fisa postului care sa cuprinda si date despre aceasta evaluare?
Pentru salariatii angajati pana la aceasta data ( 30/04/2011) trebuie sa intocmesc acel act aditional in care se specifica despre Criterii de evaluare???

Multumesc
Carmen
In Sectiunea Documnete Utile gasiti o fisa de evaluare ...
www.avocatnet.ro/content/con...