Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii contract colectiv de munca
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

contract colectiv de munca

Va rog mult sa ma ajutati cu un model de contract colectiv de munca pentru ramura restaurante si alimentatie publica.Nu am avut pana acum , in aprilie 2011 am depasit numarul de 21 salariati .
Va multumesc mult !
Puteti folosi ca model Contractul colectiv de muncă încheiat la nivelul ramurii Turism, hoteluri şi restaurante
[ link extern ] /