avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 807 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Examenele de licenta sunt publice?
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Examenele de licenta sunt publice?

Examenele de de sustinerea licentei sunt publice?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 08:07, 18 Iulie 2008
Nu, si nu cred ca vreo metodologie privind examenul de licenta ar prevede sustinerea publica a lucrarii de licenta
Din cate stiu eu , sustinerea lucrarii de licenta se face in sedinta publica, al care sunt prezenti membrii comisiei de examen.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Sanse castig dat in judecata universitatea bucuresti si ministerul educatiei ? Utilizator_721 Utilizator_721 Buna seara, Care credeti ca sunt sansele castigarii unui proces impotriva Universitatii Bucuresti si Ministerul Educatiei, pe baza ilegalitatii comise ... (vezi toată discuția)
Exmatriculare facultate Dumi13 Dumi13 Ma puteți ajuta cu o informație, va rog? Este vorba despre un student care a absolvit 3 ani de facultate, promovând toate examenele in cei trei ani, fara ... (vezi toată discuția)
Adeverinta sau diploma bryan bryan pentru acordarea sporului de 15% de doctorat trebuie diploma sau e de ajuns si o adeverinta din care rezulta acest lucru( am inteles ca ptr. eliberarea ... (vezi toată discuția)