Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Examenele de licenta sunt publice?
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Examenele de licenta sunt publice?

Examenele de de sustinerea licentei sunt publice?
Nu, si nu cred ca vreo metodologie privind examenul de licenta ar prevede sustinerea publica a lucrarii de licenta
Din cate stiu eu , sustinerea lucrarii de licenta se face in sedinta publica, al care sunt prezenti membrii comisiei de examen.