Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general contabilitate
Discuție deschisă în Contabilitate în general

contabilitate

sunt licentiata in stiinte economice si as vrea sa stiu ce post pot ocupa si daca ma incadrez cu studii superioare, specializarea contabilitate si informatica de gestiune.astept un raspuns, multumesc.
Puteti sa fiti pe orice post are nevoie firma ..de la contabil la director ec.:D
cu specializarea d-voastra si daca aveti si ceva experienta..