avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 698 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general contabilitate
Discuție deschisă în Contabilitate în general

contabilitate

sunt licentiata in stiinte economice si as vrea sa stiu ce post pot ocupa si daca ma incadrez cu studii superioare, specializarea contabilitate si informatica de gestiune.astept un raspuns, multumesc.
Cel mai recent răspuns: iulia53 , utilizator 15:04, 2 Iunie 2011
Puteti sa fiti pe orice post are nevoie firma ..de la contabil la director ec.:D
cu specializarea d-voastra si daca aveti si ceva experienta..

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cerinte incadrare studii superioare contabil! ctinagl ctinagl Buna ziua, Va rog sa ma ajutati in privinta unei probleme. Am terminat in 2008 specializarea Informatica Economica din cadrul Facultatii de Stiinte Economice ... (vezi toată discuția)
Recunoastere studii economice Mitzi_transilvan Mitzi_transilvan Va rog sa ma lamuriti in urmatoarea speta: O persoana a absolvit studii postuniversitare de 1 an in domeniul managementului institutiilor publice la o ... (vezi toată discuția)
Studii superioare necesare pentru contabili Cont Expert 4972 MBM Cont Expert 4972 MBM Buna ziua, Am o problema daca ma puteti ajuta cu un raspuns va rog mult..... Sunt angajata la o firma cu contract individual de munca in timp normal de 8 ore ... (vezi toată discuția)