Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... Susta lui Base'
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

Susta lui Base'

Este adevarat ca in cazul in care al 2-lea mandat al unui presedinte este incomplet acesta poate candida din nou ? Practic pentru a 3-a oara ?
pana la urma nici "nu conteaza cine voteaza, conteaza cine numara voturile!"... a zis candva unu':))
Ce nevoie are T.B.de un nou mandat de președinte cand poate foarte elegant sa fie prim-ministru ? Daca tovarasul Emil Boc a rezistat 5 ani eu sunt 100% sigur ca dl președinte poate rezista cel Putin dublu! Plus ca este mult mai interesant sa "biciuiesti" direct miniștrii!
B-)
modelul Putin :))
macar rusii sant patrioti , nu ca ai nostri ca ne vand pe nimic