Forum Discuţii juridice Executare silită executare silita impotriva statului
Discuție deschisă în Executare silită

executare silita impotriva statului

Am o hotarare irevocabila de executare silita impotriva statului. Care este urmatorul pas pe care trebuie sa il fac?
in ce consta acea hotarare judecatoreasca? ar trebui investita cu titlu executoriu in primul rand si apoi sa apelati la un executor judecatoresc.