Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... admitere magistratura invatat
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

admitere magistratura invatat

cate ore pe zi trebuie invatat? si cam cum sa-ti structurezi cartile pentru a reusi la magistratura?
Nu exista o reteta universala. Fiecare are stilul lui. Important e sa inveti tot si foarte bine. Si sa fii serios in ceea ce faci.