avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1729 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... admitere magistratura invatat
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

admitere magistratura invatat

cate ore pe zi trebuie invatat? si cam cum sa-ti structurezi cartile pentru a reusi la magistratura?
Cel mai recent răspuns: blue ray , utilizator 22:56, 10 Iunie 2011
Nu exista o reteta universala. Fiecare are stilul lui. Important e sa inveti tot si foarte bine. Si sa fii serios in ceea ce faci.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

A intrat cineva la magistratura dintre cei de pe aici??? mattei_d mattei_d Ati reusit sa intrati la magistratura?cum a fost?catati invatat?laudati-va aici ca sa stiu si eu ce am de facut in continuare. Sper ca acest subiect sa ne ... (vezi toată discuția)
Practica in timpul facultatii de drept ContSters258512 ContSters258512 Buna ziua! Ma aflu in fata unei decizii si anume aceea de a ma inscrie sau nu la Facultatea de Drept, doar ca am cateva dubii si poate reusesc sa mi le ... (vezi toată discuția)
Sfaturi, va rog! merita sa urmez cursurile facultatii de drept? RuxandraR RuxandraR Buna seara!sunt inca eleva in clasa a 12a si am ales sa dau la facultatea de drept din Bucuresti , pentru ca acolo admiterea din cate am auzit este mai grea si ... (vezi toată discuția)