Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale plata impozit
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

plata impozit

anul acesta mi-a sosit o amenda de 250lei pentru ca nu am avut rovigneta.pana in prezent nu am platit-o.ma intereseaza daca pot plati impozitul la masina si casa fara sa platesc amenda.multumesc.X-(
daca nu ati contestat amenda pt,. rovignieta, o veti plati oricum. #-o
Dar, desigur, puteti plati impozitul datorat inaintea amenzii, eventual, spunand la finante ca va judecati pt. amenda.