avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 574 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... FONDUL PROPRIETATEA
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

FONDUL PROPRIETATEA

Buna ziua! Am si eu o intrebare. De doi ani am un dosar cu despagubiri in bani la ANRP, as dori sa aflu daca ma pot razgandi acum sa cer actiuni,si daca da, sa zicem ca am de luat 1000 lei,cate actiuni primesc,sau cum se calculeaza! Multumiri anticipate!

Alte discuții în legătură

Merita sa dau in judecata pentru despagubiri terenuri? marian52 marian52 Buna ziua! Am sa prezint mai jos cele 2 nedumeriri ale mele, in fiecare din cazuri fiind vorba de o suma de bani semnificativa Am un dosar la ANRP de foarte ... (vezi toată discuția)
Onorariu avocat Aniela2227 Aniela2227 Buna ziua, Am o intrebare in ceea ce priveste achitarea unui onorariu avocatului intr-un dosar pe Legea 10/2001 solutionat de catre ANRP. Pe scurt, dosarul ... (vezi toată discuția)
Anrp -legea 9/1998 vichi_90 vichi_90 Va rog daca imi poate raspunde cineva: Am primit hotararea comisiei judetene la un an dupa emitere. Si asta pt. ca m-am dus sa ma informez ce se intampla. ... (vezi toată discuția)