Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... taxa de timbru
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

taxa de timbru

Va rog daca stie cineva cat este valoarea taxei de timbru pentru o revocare donatie imobil? Adica cat este rocentul? sau este fixa?
se timbreaza la valoare, verificati online, "calculator taxa de timbru" si aflati astfel cat va costa sa deschideti un astfel de litigiu.