Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contractul colectiv la nivel national
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contractul colectiv la nivel national

ce se mai stie in legatura cu contractul colectiv la nivel national?
Odata cu intrarea in vigoare a Legi nr.62/2011 nu vom mai avea CCMN ...prin urmare, acel CCMN a ramas si va ramane in stadiu de proiect ...