Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate demografie - urgent
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

demografie - urgent

Unde pot gasi si eu date despre buletinul statistic de casatorie? Imi trebuie pentru lucrarea de licenta si nu gasesc nimic :(
Cred ca la Directiile Judetene ale Institutului National de Statistica, in masura in care datele de care aveti nevoie pot fi facute publice.