Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... ce acte trebuie pt. comert stradal
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

ce acte trebuie pt. comert stradal

vreau in sezon sa fac o afacere stradala si nu stiu ce acte trebuie sa am la mine si autorizati. vreau sa vind intr o statiune montana diverse suveniruri. multumesc si sunt bine venite ori ce sfat
Iti trebuie autorizatie de la Primaria unde vrei sa iti desfasori activitatea.Acea autorizatia o sa fie valabila pe o perioada determinata.