Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Reducere - tichete de calatorie cu trenul
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Reducere - tichete de calatorie cu trenul

pensionarii cu venituri sub 500 ron beneficiaza de reduceri ptr tren?
1. Cand ati primit pensia in luna decembrie ati primit si cele 6 tichete de calatorie cu trenul (reducere 50%).
2. Daca nu le-ati primit mergeti la Casa de Pensii sa intrebati ce s-a intamplat.
multumesc!