avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 479 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Reducere - tichete de calatorie cu trenul
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Reducere - tichete de calatorie cu trenul

pensionarii cu venituri sub 500 ron beneficiaza de reduceri ptr tren?
Cel mai recent răspuns: ContSters211619 , utilizator 18:45, 19 Iunie 2011
1. Cand ati primit pensia in luna decembrie ati primit si cele 6 tichete de calatorie cu trenul (reducere 50%).
2. Daca nu le-ati primit mergeti la Casa de Pensii sa intrebati ce s-a intamplat.
multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Tichete de calatorie pentru beneficiarii de pensie de urmas deeariri deeariri Va rog sa-mi spuneti in cazul in care fata de 19 ani care are pensie de urmas dupa tatal decedat poate avea cu cuponul de pensie de urmas reducere de tren de ... (vezi toată discuția)
Tichete gratuite pensionari crocolina3 crocolina3 Buna seara, Va rog sa ma ajutati si pe mine.Am o nelamurire legata de folosirea tichetelor gratuite cfr. Mama mea are aceste tichete de culoare verde si as ... (vezi toată discuția)
Tichete de calatorie PMIMI PMIMI Observam ca nimeni nu intreaba unde sunt tichetele noastre de calatorie pentru anul 2013. Daca aveam nevoie de bilete de tren pentru o statiune de tratament in ... (vezi toată discuția)