Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Accesare fonduri europene pt. camin studentesc
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Accesare fonduri europene pt. camin studentesc

As dori sa stiu pt inceput daca exista posibilitatea de a accesa foduri europene nerambursabile pt construirea unui camin studentesc privat in conditile in care detin terenul si o parte din banii necesari investitiei ?! Investitia ar urma sa fie realizata in mediul urban ,exista fonduri si pt investitii in mediul urban sau doar in cel rural ?
islagall, utilizator