avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 921 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Accesare fonduri europene pt. camin studentesc
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Accesare fonduri europene pt. camin studentesc

As dori sa stiu pt inceput daca exista posibilitatea de a accesa foduri europene nerambursabile pt construirea unui camin studentesc privat in conditile in care detin terenul si o parte din banii necesari investitiei ?! Investitia ar urma sa fie realizata in mediul urban ,exista fonduri si pt investitii in mediul urban sau doar in cel rural ?
Ultima modificare: Duminică, 19 Iunie 2011
islagall, utilizator

Alte discuții în legătură

Idei de afaceri - infiintare gradinita (posibil accesare fonduri europene?) erdeicristina erdeicristina Buna ziua tuturor . vin din nou cu o intrebare .Va rog sa imi dati si mie niste sfaturi , in ceea ce priveste ideea de afacere ... am renuntat la serviciul meu ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene nerambursabile Eugenia1970 Eugenia1970 Buna ziua, as dori sa stiu daca un cabinet de stomatologie poate accesa fonduri europene nerambursabile necesare pt a trata persoane defavorizate ( copii din ... (vezi toată discuția)
Obtinere fonduri europene nerambursabile constantin29 constantin29 Buna ziua,as dori sa incep o afacere la tara,prin fonduri europene nerambursabile,si am cateva nelamuriri. Exista vreo posibilitate de a primi fondurile ... (vezi toată discuția)