Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... masura 141
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

masura 141

Buna ziua.Sotul poate accesa masura 141 daca are PFA , dar nu cu profil agricol????Dar eu daca sunt in cresterea copilului pana la 2 ani?????Multumesc
La adresa [ link extern ]
aveti toate masurile pe agricultura, descarcati ghidul solicitantului la masura 141 si aveti acolo toate informatiile si conditiile.
Pentru accesarea serviciilor de consultanta gratuite, fermierii care detin ferme de semisubzistenta in Regiunile Nord – Est, Nord – Vest sau Centru, pot contacta prestatorul serviciilor de consultanta: e-mail: office@ rgic.ro.
Fermierii care detin ferme de semisubzistenta in Regiunile Sud - Est, Sud - Vest, Sud sau Vest pot contacta, in vederea accesarii serviciilor de consultanta, prestatorul serviciilor de consultanta e-mail: office@ romair.ro.
george-neagu, moderator