Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... spor de noapte
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

spor de noapte

Buna ziua.
Va rog sa ma ajutati in urmatoarea problema : un fost salariat care a lucrat in perioada 1986-1996 doreste adeverinta pt spor de noapte. M-am uitat in statele de atunci si am vazut ca are in perioada 1986 - 1990 in medie 80 - 88 ore de noapte . Trebuie sa-i dau spor de noapte pentru aceste ore ? Multumesc.
Multumesc mult. O zi buna !