Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Prima de vacanta 2011 - functionari publici
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Prima de vacanta 2011 - functionari publici

Buna ziua.
As vrea sa aflu actul normativ in baza caruia nu se mai acorda prima de vacanta in anul 2011 functionarilor publici.
Va multumesc
E vorba de art. 9, alin. 2 si art. 12, alin. 2 din legea 285/2010.
Mihaela Nevoie, Avocat
sa intelegem ca e valabil doar pentru 2011? mai departe vom vedea??
Multumesc pentru informatie.