Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... termen
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

termen

Daca am primit comunicare pe 20.05.2011 (de la tribunal)si scrie ca in 15 zile se face recurs de unde pot sa aflu daca partea cealalta a facut recurs.
Verificati la arhiva Tribunalului.
cum ,daca caut nr dosarului nu apare nimic,doar ca se accepta cererea
Nu verificati pe site-ul instantelor, ci direct la arhiva Tribunalului. Acolo apare inregistrat recursul, in cazul in care s-a declarat recurs.
Puteti obtine aceasta informatie si telefonic indicand numarul de dosar.
Buna ziua,

trebuie sa mergeti la sediul Tribunalului si sa intrebati la registratura.
Daca aveti rabdare, veti putea vedea si pe portal sau...daca aveti si mai multa rabdare, veti primi citatie.

Avocat Boncu