Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii salariu minim pe economie
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

salariu minim pe economie

buna ziua
asi dori sa stiu cu ce salariu ar trebui sa ma incadrez in munca la un spital de stat, daca am terminat o scoala postliceala de asistent de farmacie si nu am vechime in munca
multumesc
670 lei pentru un program complet de lucru de 170 de ore in medie pe luna pentru anul 2011 reprezentand 3,94 lei/ora.