Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... informatii despre infiintarea unui imm
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

informatii despre infiintarea unui imm

Buna ziua.
As dori sa infiintez o fabrica de producere a polistirenului expandat,am teren cu toate utilitatiile,informatiile necesare pt. demararea activitatii,dar m-ar interesa daca as putea obtine o finantare din partea statului sau a comunitatii europene si daca da, ce demersuri trebuie sa fac.Multumesc anticipat.
Mahetin a scris:

[ link extern ]

[i]interventie moderator

Va rog frumos, atunci cand recomandati societati de consultanta, userilor, folositi m.p. deoarece, in forum, acest lucru este considerat publicitate iar mesajele in cauza sterse.
Multumesc frumos pentru intelegere.
Iuliana Cermak, Avocat