Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro Schimbare format si platfoma newslettere Avocatnet.ro
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

Schimbare format si platfoma newslettere Avocatnet.ro

Incepand din aceasta saptamana, Avocatnet.ro a schimbat formatul newsletterelor pe care le trimite, precum si platoforma de trimitere a newsletterelor. Ne-ar interesa daca ati observat aceasta schimbare si ce parere aveti despre noua infatisare a newsletterelor noastre.

In acest moment, exista 3 tipuri de newslettere trimise de Avocatnet.ro:
- newsletterul principal al zilei (se trimite la ora 1 noaptea)
- alerte pe diferite subiecte importante ale zilei (se trimit in cursul zilei)
- newsletter cu cele mai interesante subiecte din Forum (se trimite la ora 19.00 seara).

Pentru abonare / dezabonare de la aceste newslettere, va invitam sa accesati pagina de mai jos:
www.avocatnet.ro/content/con...

Multumim anticipat pentru opinii, critici si observatii.
in afara faptului ca aproape tot timpul imi vin mesaje noi in casuta de mail ceea ce uneori este deranjant, este ok
Buna ziua,

Nu cumva va vin mesaje de la discutiile pe care ati ales sa le urmariti in Forum?

Multumesc.