avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1026 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro Schimbare format si platfoma newslettere Avocatnet.ro
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

Schimbare format si platfoma newslettere Avocatnet.ro

Incepand din aceasta saptamana, Avocatnet.ro a schimbat formatul newsletterelor pe care le trimite, precum si platoforma de trimitere a newsletterelor. Ne-ar interesa daca ati observat aceasta schimbare si ce parere aveti despre noua infatisare a newsletterelor noastre.

In acest moment, exista 3 tipuri de newslettere trimise de Avocatnet.ro:
- newsletterul principal al zilei (se trimite la ora 1 noaptea)
- alerte pe diferite subiecte importante ale zilei (se trimit in cursul zilei)
- newsletter cu cele mai interesante subiecte din Forum (se trimite la ora 19.00 seara).

Pentru abonare / dezabonare de la aceste newslettere, va invitam sa accesati pagina de mai jos:
www.avocatnet.ro/content/con...

Multumim anticipat pentru opinii, critici si observatii.
Cel mai recent răspuns: Alin Popescu , administrator 15:10, 28 Iunie 2011
in afara faptului ca aproape tot timpul imi vin mesaje noi in casuta de mail ceea ce uneori este deranjant, este ok
Buna ziua,

Nu cumva va vin mesaje de la discutiile pe care ati ales sa le urmariti in Forum?

Multumesc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Dezabonare avocatnet niccosteff niccosteff m-am dezabonat din greseala . cum pot reactiva serviciul ?am trimis un email pe adresa avocat net si am primit eroare . (vezi toată discuția)
Problema: nu pot sa ma dezabonez de la alerta forum darjan darjan Buna ziua! Nu pot sa ma dezabonez de la Alerta forum. Cu cateva zile in urma am actionat din necunoastere/greseala butonu Mesaje noi, si acum primesc in ... (vezi toată discuția)
Nedumerire podgorescu podgorescu Echipa Avocatnet.ro ma anunta ca adresa mea de mail a fost dezabonata, la cererea mea, prin apasarea butonului de dezabonare. Personal, nu imi amintesc sa fi ... (vezi toată discuția)