Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale adaugare administrator SRL
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

adaugare administrator SRL

Buna ziua,

Daca ma puteti ajuta as dori sa stiu ce acte sunt necesare pentru a mai adauga un administrator la un SRL si ce costuri implica.

Multumesc
In cazul in care nu merge administratorul la ORC pentru inregistrarea mentiunii este nevoie de o delegatie din partea societatii semnata de administrator prin care se imputernicieste persoana care va face mentiunea la ORC.