Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... AJUTOR!
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

AJUTOR!

Buna ziua!
As vrea sa intreb daca imi poate spune cineva de unde pot face rost de modele pentru: fisa de evaluare,plan individual de interventie,foaie de iesire,fisa medicatiei,toate acestea fiindu-mi necesare la buna activitate a unui centru de recuperare neuromotorie de tip ambulatoriu(centru de zi) pentru persoanele cu hanicap.
Va multumesc anticipat!
Acestea sunt aspecte destul de tehnice. Nu aveti un medic acolo sa va spuna? Sau poate colaborati cu un cadru medical, ceva.