Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Asistenta sociala - model fise centre de zi DGASPC
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Asistenta sociala - model fise centre de zi DGASPC

Buna ziua!
As vrea sa intreb daca imi poate spune cineva de unde pot face rost de modele pentru: fisa de evaluare,plan individual de interventie,foaie de iesire,fisa medicatiei,toate acestea fiindu-mi necesare la buna activitate a unui centru de recuperare neuromotorie de tip ambulatoriu(centru de zi) pentru persoanele cu handicap.
Va multumesc anticipat!
Kanedel, utilizator
Intrebati la DGASPC de unde le puteti procura.
Se gasesc de asemenea formulare tipizate in anexele legilor din acest domeniu...daca nu lucrati in subordinea DGASPC din judet se pot personaliza cu antetul centrului in care activati.De asemenea va poate ajuta si site-ul mmssf.ro...va trimit link-ul de acces [ link extern ] !