Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... DREPTURILE MAMEI
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

DREPTURILE MAMEI

AM UN COPIL CU ACTUALA MEA SOTIE IN VARSTA DE 20 DE ANI SOCRI MEI VOR SA-MI IA COPILUL DIN MOTIVE PRECUM CA NU LAS PUTEA CRESTE "CICA" DAR EI VOR COPILUL PENTRU BANI PE CARE II PRIMESTE SOTIA MEA DE LA STAT NU SUNT MULTI DAR SUNT BUNI APROAPE 700 DE RON. SI CA O POATE DECADE DIN DREPTUL DE MAMA . A SI SA NU UITAM EA LOCUIESTE LA MINE ACASA .INTREBAREA ESTE IN FELUL URMATOR .CE POT FACE EU IN SITUATIA ASTA ? SAI DAU IN JUDECATA?

Socri dumneavoastra nu pot cere acest lucru .