avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1141 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... am avut un accident anul trecut si nu am avut nici o ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

am avut un accident anul trecut si nu am avut nici o instanta pana acum

anul trecut an iunie am fost parte vatamata antrun accident sa anceput urmarirea penala ampotriva vinovatului sa facut expertiza ceruta si tot au mai trecut cateva luni ce trebuie sa fac avocata ami spune sa asteptam dar mam saturat cum pot urgenta treburile
Cel mai recent răspuns: MARTA SIMONA PETRE , Avocat 22:01, 29 Iunie 2011
nu prea aveti ce face..
Formulati o cerere la politie sau la parchet ( depinde unde se afla dosarul) pentru comunicarea stadiului dosarului.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum pot obtine o copie dupa dosar gilcrist1977 gilcrist1977 am avut un accident auto am fost parte vatamata si as dori sa iau o copie dupa dosarul meu care se afla la politie la cercetari penale mie nu miau dat nici ... (vezi toată discuția)
Am deschis dosarul de dauna pentru vat corporala accident auto can cad dureazasolutionarea gilcrist1977 gilcrist1977 am avut un accident auto sunt parte vatamata am 18 zile iml am ramas cu un semn an frunte azi am deschis dosarul de dauna pentru vatamare corporala dar cu ... (vezi toată discuția)
Pot merge la asigurari fara sa fiu chemat de ei gilcrist1977 gilcrist1977 am avut un accident sunt parte vatamata accidentul a avut loc an iunie 2010miam angajat avocat am dat an judecata persoana vinovata societatea de asigurari si ... (vezi toată discuția)