Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... am avut un accident anul trecut si nu am avut nici o ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

am avut un accident anul trecut si nu am avut nici o instanta pana acum

anul trecut an iunie am fost parte vatamata antrun accident sa anceput urmarirea penala ampotriva vinovatului sa facut expertiza ceruta si tot au mai trecut cateva luni ce trebuie sa fac avocata ami spune sa asteptam dar mam saturat cum pot urgenta treburile
nu prea aveti ce face..
Formulati o cerere la politie sau la parchet ( depinde unde se afla dosarul) pentru comunicarea stadiului dosarului.