Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... De ce este atat de temut examenul de cunostinte de ...
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

De ce este atat de temut examenul de cunostinte de drept la admitere INM?

Buna ziua! Am citit si eu tematica si bibliografia de examen pentru admitere INM si din ce scrie acolo pare mult mai putin de invatat decat la licenta la Drept de exemplu... atunci care este de fapt problema cu examenul de cunostinte de drept la admiterea in INM? :O
Cum poti sa stii perfect materia?????????????? In conditiile in care sunt...specialisti in dr penal general.....in obligatiii...in succesiunile lui deak....doamne...ce fel de oameni sunt pe lumea asta....numai cine nu invata toate cartile marilor ilustri in drept nu pot intelege...