Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa post

Buna ziua!
Ma poate ajuta cineva cu o fisa a postului pentru Imbuteliator fluide sub presiune cod COR 932002 Grupa majora 9 Muncitori necalificati?
Angajatorul ar trebuii sa stie foarte bine ce atributii si responsabilitati are de indeplinit respectivul muncitor, daca are nevoie de anumite autorizatii ( deoarece lucreaza sub presiune), etc cat despre restul rubricilor din fisa postului , sunt cam STAS, difera doar de la societate la societate.
Puteti folosii manualul de utilizare al respectivului utilaj , pentru unele atributii, intretinere, mentenanta, etc.
Succes!
Multumesc!