Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... identitate
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

identitate

buna ziua,unde as putea sa ma adresez daca este posibil ptr a putea afla date despre o anumita persoana,domiciliu acesteia? daca mai este sau nu in tara,tot ce stiu este doar numele si locul nasterii,data nasterii,multumesc!
Incercati la serviciul de evidenta informatizata a persoanelor( evidenta populatiei) .