avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 458 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... identitate
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

identitate

buna ziua,unde as putea sa ma adresez daca este posibil ptr a putea afla date despre o anumita persoana,domiciliu acesteia? daca mai este sau nu in tara,tot ce stiu este doar numele si locul nasterii,data nasterii,multumesc!
Cel mai recent răspuns: ContSters181996 , utilizator 15:14, 5 Iulie 2011
Incercati la serviciul de evidenta informatizata a persoanelor( evidenta populatiei) .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua, cum pot sa gasesc o persoana(este vorba despre mama ... Floarea Ana Floarea Ana Buna ziua ,cum pot sa gasesc o persoana(este vorba despre mama mea) daca ii stiu numele actual ,cnp-ul si tara unde se afla ?? Persoana pe care o caut este ... (vezi toată discuția)
Divort-domiciliu necunoscut parit alexa-rozi alexa-rozi Am si eu o intrebare va rog daca ma poate ajuta cineva.Am intentat actiune de divort si am trecut domiciliul sotului la adresa actuala la care locuiesc ... (vezi toată discuția)
Citare mostenitor la dezbaterea succesiunii elisa27 elisa27 buna ziua. mi-a murit tatal, si as dori sa imi caut sora vitrega din alt judet printr-o citare intr un ziar national, pentru succesiune. Se poate face acest ... (vezi toată discuția)