Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... SUNT sau NU sunt proprietar de TEREN ?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

SUNT sau NU sunt proprietar de TEREN ?

AM REZOLVAT PROBLEMA
fanamarius, utilizator
au toate șansele să câștige pentru că există acel antecontract de vânzare cumpărare și așa cum ați spus ele sunt în posesia terenului și au achitat integral prețul. nu contează dacă există sau nu legătura de rudenie între dv/tră și ele. aici ceea ce contează este acel antecontract.
in ce an ati fost dati in judecata? daca ati fosti dati in acest an e posibil ca actiunea lor sa fie prescrisa.